Kniha návštěv

Datum 28.07.2014
Vložil Tomi
Titulek Tomáš Bubela

Dobrý deň, bývam pri nových Zámkoch, môj dedo Anton Bubela žil v Dvoroch nad Žitavou, kde aj umrel. Mal rodiny v Rumunsku na Huti (Bihor, na samotách žila kopa Slovákov, chodil som tam ako dieta v 80 rokoch ) a nejaké na Morave. Iných nepoznám s menom Bubela

Datum 19.05.2014
Vložil Dáda
Titulek Bajcarovi, Chudí

Dobrý den,
vyhledávala jsem nějaké informace o rumunském Šinteu a narazila jsem náhodou na Vaše stránky. Moje babička a její rodiče žili právě v Šinteu. Babička byla za svobodna Chudá, její maminka se jmenovala Terezie Bajcarová - Chudá. Reemigrovali v roce 1948, je možné, že se tedy naše prababičky znaly.
Každopádně děkuji za sympatické stránky, jistě se babičky zeptám, jestli si na mnohé ze zde zmiňovaných rodin nepamatuje :)
Pěkný den,
Dáda B.

Datum 14.04.2016
Vložil Hela
Titulek Re: Bajcarovi, Chudí

Dobry den,chtela bych reagovat na p.Dadu,uplne stejne jako vy jsem hledala informace o Huta-Sinteu.Moje babicka pochazi z Rumunska z teto oblasti(jinak jsou puvodem slovaci).I ona ma v rodu prijmeni Bajcarovi a stim se poji i prijmeni Chudi,ale nejvice tam figuruje prijmeni Subova.Moje babicka se jmenuje Marie Jurcikova, za svobodna byla Subova,jeji otec Ondrej Suba si vzal za manzelku Bajcarovou Marii u jmena si babicka neni jista.Jeji matka(te Bajcarove) se za svobodna jmenovala Strapkova pak se vdala jmenovala se Bajcarova,ovdovela a znovu se provdala za Chudeho jmeno si nepamatuje.Jeste si babicka vzpom.ze ten p.Chudy mel 2 syny Stefana a Jana a 2 dcery jedna z nich mela byt reholni sestra.A matka te p.Bajcarove M.mela jeste jednu dceru a ta se jmenovala Tereza Bajcarova.Babicka jeste rikala ze jeji sestra(vlastni)Hanka Subova si vzala za muze jejich nevlastniho bratra Jana Bajcara.V babicky rodu se tedy vyskytuji tyto prijmeni Subovi,Krupovi,Filipcikovi,Bajcarovi.Nevim zdali jsou tyto stranky jeste aktualni ale diky za ne.

Datum 04.04.2014
Vložil Renata
Titulek Jan a Marie Bubelovi, syn Josef Bubela

Dobry den, psala jsem mail. muj dedecek byl Josef Bubela, syn Jana a Marie Bubelovych. Narodil se v obci Halmast,okr. Salaj, Rumunsko. Myslim si, ze nahoda to neni a zrejme jsem narazila na lidi, co jsou s nami nejak sprizneni. Rada bych se o predcich dovedela vice. Z Bubelu (tech nasich) jsem uz jen ja a mi dva nevlastni bratri + jejich 2 potomci. Ozvete se.

Renata Mikulcova, roz. Bubelova

Datum 05.04.2014
Vložil K. B.
Titulek Re: Jan a Marie Bubelovi, syn Josef Bubela

Docela by mě zajímalo, zda máte nějaké příbuzenství s mým bývalým tchánem (Petr Bubela, narozen 1948 v Halmosd, Rumunsko /název opsán z RL/). V ČR žil nejdříve ve Vrbně pod Pradědem, poté v Olomouci a v poslední době žije ve Šternberku. Více údajů nevím (jména jeho rodičů neznám, žili v Kralicích na Hané), ale on by věděl. Já s touto rodinou již spojena nejsem (rozvod), ale můj syn má příjmení Bubela a ze strany otce tedy může jít o příbuzenství.

Datum 06.04.2014
Vložil Renata
Titulek Re: Re: Jan a Marie Bubelovi, syn Josef Bubela

Dobry den, netusim. Petra neznam. vim, ze tam dve rodiny Bubelu jsou, ale nikdy jsem se s nim nesetkala.Otec o sve rodine nemluvil, zrejme proto, ze ani o ni nic poradne nevedel... jeho otce zastrelili v r. 58, kdyz byl tata mimino... takze vse co po dedovi mam je umrtni list a fotka z vojny.

Datum 16.03.2014
Vložil markéta
Titulek Re! Stará Hut

Dobrý den
jsem úplně zaskočena práci, kterou jste vynaložil k tak obsáhle práci. Navíc, lidé kterých se to týká, nejsou mezi námi. Ale proč píši, moje maminka měla nevlastního taťku Jmenoval se Bubela Jan? a s nimměla babička 5 dětia to 3 kluky vím, že to byl Lorenc nar. v roce 1919, Petr a Franta tito bydleli v již. Čechách Hluboká nad Vltavou, Lorenc žil v Moravskoslezském kraji. Moc bych si přála přávě od těch z již.Čech vědět, zda žijí po nich nějaci potomkové. Sestra Marie Bubelova zůstala v Rumunsku, protože pracovala u vojska a nebylo ji dovoleno vycestovat. Jeji syn žil ve vých. Čechách poslední jejich dcera Bubelova se provdala za Česlava a žila u Budějic. Moc bych ráda věděla něco o těchto lidéch Ještě jednou moc děkuji za kouzelnou práci Msrkéta můj meilík
kubesmarie@seznam.cz

Datum 03.02.2014
Vložil Rydlova Ivana
Titulek Sintau rodina Stolarikova

Dobrý den, děkuji za tuto stránku. I my v rodině máme vztah k této oblasti Rumunska. Narodil se tam v roce 1929 můj tchán pan Josef Stolarik a v roce 1932 jeho manželka Šarlota, rozená Tušinovská. Jméno Bubela je i v této rodině- sestra babičky je provdána Bubelová, manžel František. Stolarikovi se oba v Sintau narodili, jejich rodiče do Rumunska přišli ze Slovenska, pokud vím příbuzní rodina Stolariků mají příbuzné i v Rybanech (rodina Gocalova). Děkuji za jakékoli info a pokud bychom sehnali foto z původní i nové Sintau budeme velice vděčni.

Datum 05.02.2014
Vložil Hanka
Titulek Re: Sintau rodina Stolarikova

Dobrý den,
paní Ivano, nevím z vašeho mailu odkud jste ?
Stolarikovi jsou i u nás v Orlic.horách. Napište mi a já Vám zjistím víc. Hanka Hájková.

Datum 06.02.2014
Vložil Ivana
Titulek Re: Re: Sintau rodina Stolarikova

Dobrý den,děkuji za kontakt. Stolarikovi bydlí v Červené Vodě, obec v Pardubickém kraji pod Suchýn vrchem.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

počítadlo.abz.cz