Kniha návštěv

Datum 11.05.2012
Vložil Aneta
Titulek František Frančák

Dobrý den,
chválím za pěkné stránky. Můj dědeček se jmenoval František Frančák a narodil se r. 1917 v obci Peštiš v Rumunsku. Byl 3. nejstarší z 10 dětí. Jeho maminka se jmenovala Anna Frančáková (roz. Kubaláková) - zemřela v Rumunsku asi v r. 1934 a otec se jmenoval Štefan Frančák. Dědeček po válce reemigroval do tehdejší ČSSR, nejdříve pravděpodobně velice krátce působil v Čechách, kde se seznámil s mojí babičkou. Krátce na to se odstěhovali na Jesenicko. Pokud je tam nějaká spojitost, prosím o info. Také pokud by měl někdo jakékoliv informace o předcích z mé rodiny, budu ráda, když se ozvete. Děkuji.A.

Datum 01.09.2013
Vložil pavlína
Titulek Re: František Frančák

dobrý den,podívejte se na facebooku na skupinu kubalák-možná najdete zajímavé spojení mezi rodinama-myslím,že i tady to jméno A.Frančáková -Kubaláková je pod některou z fotografií

Datum 03.01.2014
Vložil Milena
Titulek Re: František Frančák

Dobrý den,
při pátrání po mých předcích jsem narazila na tyto moc pěkně udělané stránky a také na Váš příspěvek. Je docela možné, že Váš dědeček byl příbuzným, a docela možná i bratrem, mé prababičky. Prababička se jmenovala Marie Franciaková(provdaná Štefančíková) a narodila se 9.10.1914 v Pestisu v Rumunsku. Po válce se usadili v Jeseníkách.
Pokud by jste měla zájem, tak se mě ozvěte na mail milenastefancikova@seznam.cz a můžeme si doplnit informace. Bohužel ze strany svého dědy moc informací není a já bych se ráda dozvěděla víc.

Datum 03.05.2012
Vložil helena matousova
Titulek bicaciu

najde se někdo kdo má příbuzné v rumunském bicaciu ,

Datum 03.04.2012
Vložil Alena Leemann (Schlägerova)
Titulek Kontakt na Vladku Francakovou (Vondruskovou)

Dobry Den. Hledam kontakt na mou byvalou spoluzacku Vladku Vondruskovou, se kterou jsem chodila na SES Dusni od roku 1971 - 1975. Podle roku narozeni mam dojem, ze jsem na vasi strance nasla tu pravou Vladku. Muzete prosim dat Vladce Francakove moji adresu: alena.leemann@seznam.cz.
Jedna-li se o omyl tak prominte.
S pozdravem

Datum 13.04.2012
Vložil Mirek
Titulek Re: Kontakt na Vladku Francakovou (Vondruskovou)

Dobrý den,
Váš vzkaz jsem přeposlal. Mirek.

Datum 07.03.2012
Vložil Hana
Titulek František Bursa

Dobrý den,
hledám své předky z rodu Františka Bursy pocházejícího z Tzrnova.
Jestli se mi někdo ozve, děkuji a krásný den.
Hana

Datum 08.03.2012
Vložil Hana
Titulek Re: František Bursa

oprava:
z "Turnova"

Datum 01.03.2012
Vložil Zdeneksuchý@seznam.cz
Titulek pozdrav

Přeji hezký den pozdravuji celou rodinu, dříve jsem kamarádil s Františkem,pokud máte možnost tak jej pozdravujte a prosím aby se ozval. Zdeněk

Datum 02.03.2012
Vložil Mirek
Titulek Re: pozdrav

Dobrý den,
též zdravím a Váš vzkaz předám. Mirek

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

počítadlo.abz.cz