Kniha návštěv

Datum 30.04.2013
Vložil Milena Holická
Titulek Rod Bubelů

pane Bubela,náhodou jsem narazila na vaše stránky o rodu Bubelů a tak si dovoluji napsat vám,co jsem zjistila já.Moje babička z otcovy strany se za svobodna jmenovala Františka Bubelová,nar.26.6.1897 ve Vsetíně č.494,její otec Josef Bubela se narodil 7.4.1873 ve Vsetíně a matka byla Anna roz.Dukátníková ze Vsetína.
Pan Josef Bubela,otec mé babičky byl synem Martina Bubely sedláka na Vsetíně a jeho manželky Anny Malé z Jablunky.Matka otce mé babičky byla Rosina Machalová dcera podsedníka z Hovězí.
Má babička Františka měla ještě dva bratry,Jana a Josefa.Jan Bubela byl hajným na Hovězí a měl syna Josefa,který ještě žije a dcery Annu a Fanušku.Paní Anna Bubelová,provd.Kořenková žije na Hovězí a má dvě dcery.O panu Josefu Bubelovi toho moc nevím,myslím,že má také syna.Druhý bratr mé babičky,Josef Bubela byl řezník a žil myslím v Jablunkově,měl syna Josefa,který by měl žít v Ostravě.Otec mé babičky Františky,co by vdovec se znovu oženil a jeho poslední syn,který ještě žije bydlí někde u Zlína.To je vše,co vím,snad vám to pomůže dostat se dál.Zdravím M.Holická

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

počítadlo.abz.cz