Kniha návštěv

Datum 14.04.2016
Vložil Hela
Titulek Re: Bajcarovi, Chudí

Dobry den,chtela bych reagovat na p.Dadu,uplne stejne jako vy jsem hledala informace o Huta-Sinteu.Moje babicka pochazi z Rumunska z teto oblasti(jinak jsou puvodem slovaci).I ona ma v rodu prijmeni Bajcarovi a stim se poji i prijmeni Chudi,ale nejvice tam figuruje prijmeni Subova.Moje babicka se jmenuje Marie Jurcikova, za svobodna byla Subova,jeji otec Ondrej Suba si vzal za manzelku Bajcarovou Marii u jmena si babicka neni jista.Jeji matka(te Bajcarove) se za svobodna jmenovala Strapkova pak se vdala jmenovala se Bajcarova,ovdovela a znovu se provdala za Chudeho jmeno si nepamatuje.Jeste si babicka vzpom.ze ten p.Chudy mel 2 syny Stefana a Jana a 2 dcery jedna z nich mela byt reholni sestra.A matka te p.Bajcarove M.mela jeste jednu dceru a ta se jmenovala Tereza Bajcarova.Babicka jeste rikala ze jeji sestra(vlastni)Hanka Subova si vzala za muze jejich nevlastniho bratra Jana Bajcara.V babicky rodu se tedy vyskytuji tyto prijmeni Subovi,Krupovi,Filipcikovi,Bajcarovi.Nevim zdali jsou tyto stranky jeste aktualni ale diky za ne.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

počítadlo.abz.cz