Kniha návštěv

Datum 18.02.2018
Vložil Richard Berger
Titulek hezke

Hezky zpracováno,skoda ze neco takoveho neni z te druhé strany . Od táty.

Datum 02.08.2016
Vložil Dušan
Titulek Vsetín

Můl otec Karel Schedlbauer byl přítelem pana Jiřího Bubely, který v padesátých letech emigroval zřejmě do Kanady. To je poslední zpráva, kterou jsem zaznamenal o Jiřím Bubelovi, synovi p. Bubely, majitele továrny na výrobu příborů ve Vsetíně, které staří vsetináci říkali "křivačkárna" Prosím, zda někdo ví o osudu Jiřího, aby nechal zprávu.

Datum 08.08.2016
Vložil Jan Bubela
Titulek Re: Vsetín

Jiri "George" Bubela, nar. 18.06.1916 zemrel dne 29.11.2002 ve meste Chieming v Nemecku.

Jan Bubela

Datum 31.10.2016
Vložil Jana
Titulek Re: Vsetín

Sestra mého dědečka Marie Ščotková ( 1932 ) si vzala Mojmíra Sheldbauera ze Vsetína, nejste náhodou jejich příbuzný ? Jana

Datum 30.11.2014
Vložil Milka Smolenova
Titulek Termezeu

Krásne zpracována linie našeho rodu

Datum 24.01.2015
Vložil Mirek
Titulek Re: Termezeu

Dobrý den,
jste první se jménem Smolenová, která se mi ozvala. Budu rád pokud mi napíšete na email mbvse@seznam.cz a povíte mi něco více. Našla jste zde někoho z příbuzných ? Něco o vašich předcích apod. Děkuji pokud mi napíšete.
Srdečně zdravím. Mirek B.

Datum 24.08.2014
Vložil Plachá Romana
Titulek reakce

Dobrý den.Byla jsem za svobodna Bubelová.Děda byl Josef,měl bratra ladislava a sestru Annu.Bydleli ve Chvalčově u Bystřice pod Hostýnem.Asi nepatříme do Vašeho rodu?Škoda.
Plachá Romana

Datum 28.07.2014
Vložil Tomi
Titulek Tomáš Bubela

Dobrý deň, bývam pri nových Zámkoch, môj dedo Anton Bubela žil v Dvoroch nad Žitavou, kde aj umrel. Mal rodiny v Rumunsku na Huti (Bihor, na samotách žila kopa Slovákov, chodil som tam ako dieta v 80 rokoch ) a nejaké na Morave. Iných nepoznám s menom Bubela

Datum 19.05.2014
Vložil Dáda
Titulek Bajcarovi, Chudí

Dobrý den,
vyhledávala jsem nějaké informace o rumunském Šinteu a narazila jsem náhodou na Vaše stránky. Moje babička a její rodiče žili právě v Šinteu. Babička byla za svobodna Chudá, její maminka se jmenovala Terezie Bajcarová - Chudá. Reemigrovali v roce 1948, je možné, že se tedy naše prababičky znaly.
Každopádně děkuji za sympatické stránky, jistě se babičky zeptám, jestli si na mnohé ze zde zmiňovaných rodin nepamatuje :)
Pěkný den,
Dáda B.

Datum 14.04.2016
Vložil Hela
Titulek Re: Bajcarovi, Chudí

Dobry den,chtela bych reagovat na p.Dadu,uplne stejne jako vy jsem hledala informace o Huta-Sinteu.Moje babicka pochazi z Rumunska z teto oblasti(jinak jsou puvodem slovaci).I ona ma v rodu prijmeni Bajcarovi a stim se poji i prijmeni Chudi,ale nejvice tam figuruje prijmeni Subova.Moje babicka se jmenuje Marie Jurcikova, za svobodna byla Subova,jeji otec Ondrej Suba si vzal za manzelku Bajcarovou Marii u jmena si babicka neni jista.Jeji matka(te Bajcarove) se za svobodna jmenovala Strapkova pak se vdala jmenovala se Bajcarova,ovdovela a znovu se provdala za Chudeho jmeno si nepamatuje.Jeste si babicka vzpom.ze ten p.Chudy mel 2 syny Stefana a Jana a 2 dcery jedna z nich mela byt reholni sestra.A matka te p.Bajcarove M.mela jeste jednu dceru a ta se jmenovala Tereza Bajcarova.Babicka jeste rikala ze jeji sestra(vlastni)Hanka Subova si vzala za muze jejich nevlastniho bratra Jana Bajcara.V babicky rodu se tedy vyskytuji tyto prijmeni Subovi,Krupovi,Filipcikovi,Bajcarovi.Nevim zdali jsou tyto stranky jeste aktualni ale diky za ne.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

počítadlo.abz.cz